Technická podpora

Sháníte kvalitní zajištění Vašeho IT zázemí?

Možná Vás některá z námi nabízených služeb zaujme:

 

Vzdálená správa

IT servis musí být rychlý. Leckdy je třeba vytvořit široký tým specialistů. Ke spojení obou požadavků s maximální efektivitou využíváme systémy vzdálené správy.Vytvořili jsme vlastní helpdesk a používáme vlastní specializovanou znalostní bázi v encyklopedické formě. Pro zajištění maximální bezpečnosti využíváme vlastní bezpečnostní certifikáty, jejichž prostřednictvím vytváříme chráněné a kódované privátní spojení. Spravujeme systémy Windows i Linux. Aktivně se zabýváme využitím systémů s otevřenou licenční politikou a jejich praktickou implementací.

Více  >>


Technik u Vás

Nemáte vlastní IT oddělení a přesto potřebujete pravidelnou správu a údržbu počítačové sítě? Využijte našeho IT specialistu pro outsourcing těchto činností. My vám zajistíme cenově dostupné profesionální služby a vy se budete moci plně věnovat pouze vašemu podnikání.

Více >>


Dohled systémů

Využití systémů pro monitoring a dohled IT systémů je v současné době u rozsáhlejších sítí nezbytností. Téměř vždy však chybí propojení těchto technologických nástrojů na hlavní činnost podnikání společnosti. Přitom propojení businessu a IT technologií umožňuje zvýšit společnosti zisk z poskytovaných služeb při nižších nákladech na lidské zdroje, urychluje zavádění nových služeb do provozu a pomáhá snížit rizika výpadků příjmů z podnikání.

Více >>

 

Poradenství IT / IS

Na základě zkušeností nabízíme zákazníkům poradenstvi při budování a rozvoji informačních systémů. Poradenství může vyústit v podání nabídky a v realizaci ale není to pravidlem. Mnohdy koupě řešení které nemáme ve svém portfoliu je to nejvýhodnější pro zákazníka a naším cílem je poskytnout zákazníkovi takové informace aby se mohl rozhodnout pro to řešení, které jemu přinese maximální užitek.

Naše řešení spočívají v optimální implementaci informačních systémů do procesů řízení výroby a služeb tak, abychom zajistili rozvoj podnikání zákazníka a zjednodušili tím jeho úsilí k řízení businessu.

Cílem všech našich činností je spokojený zákazník soustředící se na svůj business. Pro zákazníka vytváříme další příležitosti a ukazujeme nové možnosti.

Více >>