Katalog služeb

Vyberte si službu z naší nabídky, která bude přizpůsobena požadavkům Vaší firmy.

 

Outsourcing

Víte, kolik vás stojí vývoj, implementace a provoz IT systémů, HW a SW podpora, upgrade, konzultace, týmy administrátorů, techniků, interní podpory…? Jste schopni udržet tyto náklady v plánovaných mezích a dostanete za ně vše, co očekáváte? Outsourcing je cesta, jak mít plně funkční, garantované IT/IS systémy, vždy aktuální s ohledem na rozvoj technologií a poslední business trendy. A k tomu IT rozpočet pod kontrolou, žádné skryté, neočekávané, vynucené výdaje.

Více >>

 

Projektová řešení

Přenechejte návrh a řešení IT projektů po všech stránkách na našich specialistech. Provedeme analýzu vašeho stávajícího prostředí, navrhneme řešení vyhovující vašim potřebám a následně nasadíme hardware i software spolu s migrací původních dat a služeb. Nabízíme též služby v oblasti softwarového a hardwarového auditu, provedeme analýzu zabezpečení sítě. Ve spolupráci s obchodním oddělením jsme schopni dodat komplexní řešení i s pořízením hardware a licencí. Poskytujeme poradenství a předprodejní podporu na softwarové produkty i pomoc při výběru vhodného hardware.

Více >>

 

Správa IT zázemí

Nabízíme kompletní správu informačně technického zázemí vaší firmy. Postaráme se o funkčnost vaší síťě a serverů, ale i o jednotlivé pracovní stanice. Specifickou údržbu a kontrolu vyžadují systémy, aplikace a data. Zajišťujeme aktualizaci a správu aplikační základny, provedeme základní softwarové audity, pomůžeme se zálohováním a záchranou poškozených dat.

Více >>

 

Virtualizace

Hardwarová virtualizace umožňuje vytvořit za použití softwaru virtuální počítač (VM, Virtual Machine), který dokáže emulovat fyzický počítač. Tím vzniká oddělené prostředí operačního systému, které je logicky izolované od hostitelského serveru. Díky podpoře několika virtuálních počítačů najednou tento přístup umožňuje spustit souběžně na jediném fyzickém počítači několik operačních systémů.

Více >>

 

Webdesign

Nabízíme tvorbu profesionálních webových prezentací. Od návrhu grafiky a naprogramování, po registraci domény a umístění stránek na webový server nebo námi nabízený webhosting.
Originální a neotřelý design. Každý náš návrh je originální a něčím vyjímečný. Dbáme na prvky moderní grafiky a soustředíme se na každý detail. S webem od nás Vás nepůjde přehlédnout...
Zkušení programátoři - vyspělé technologie

Více >>

 

Grafické práce

Naše grafické oddělení pro Vás zajistí veškeré tištěné, ale i elektronické reklamy. Letáky, brožury, banery, katalogy, firemní loga, plakáty všech velikostí a kompletí corporate identity pro zviditelnění Vaší firmy. Zajistíme Vám veškerý servis od briefingu s klientem, vytvoření kalkulací, dodání 2-3 grafických návrhů, výběr vizualu, korektury a doladění, schválení klientem, předtisková příprava, tisk až po dodání na místo určení.

Více >>